A-12VDC3A
Kit Image
Dc 12v 3a power supply
https://ajaseguridad.tu-seguridad.es/web/image/product.template/1638/image_1920?unique=6947c99
Stock 170
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
accessories
A-CCTV cable on 300 mm
A-CCTV cable on 300 mm
Dc female output + / - 2-terminal
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
3A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-12VDC3A
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 105 x 33 x 45 mm
Net weight 320 g
Length 1m
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 3A